محبوب ترین پیتزاهای دنیا 4

محبوب ترین پیتزاهای دنیا 4

محبوب ترین پیتزا در کشورهای مختلف چه هستند؟
م.نظرپور
1400/4/14
0 نظر


  سلام با آخرین قسمت از بهترین پیتزاهای دنیا همراه شما هستیم، و باپیتزایی از کشور کره آغاز میکینیم: 
پیتزا بول گوگی، کره
طعم شور و شیرین این پیتزا، که با گوشت گوساله پخته می شود ویژگی فوق العاده این پیتزاست. پیتزا بول گوگی برای طرفداران گوشت، که سوسیس و کالباس را دوست ندارند و نمیخواهند آنها را  جایگزین گوشت قرمز کنند، بسیار مناسب است. گوشت گوساله در کنار مزه‌هایی همچون کیمچی، فلفل دلمه‌ای، قارچ توفین، سس گوجه‌فرنگی و البته پنیر دستور پختی بی نظیر محسوب می‌شود. اگر با شور و شیرین بودن طعم آن مشکلی نداشته باشید این پیتزا یکی از بهترین انتخاب های غذایی برای شما در کشور کره است زیرا مواد به کار رفته در ان بسیار نزدیک به ذائقه ی ایرانی است.
پیتزا برلوسکونی، فنلاند
میخواهیم به شما پیتزای برنده مسابقات بین المللی را معرفی کنم .پیتزا برلوسکونی، این پیتزا با ترکیبات گوشت دودی گوزن و پیاز قرمز به‌ جرات ‌مستحق دریافت چنین جایزه‌ای است.
پیتزای بومی برزیل
خب میخواهیم پیتزا با مغز خرما به شما معرفی کنیم.بله !ژانبون، پنیر پیتزا، نخود سبز و ذرت را شاید بتوان از اعضای همیشگی پیتزا دانست؛ اما مغز خرما!درواقع تنها ماده منحصربه‌فرد پیتزاهای متفاوت برزیل همین مغزخرما است!
پیتزا زاپیکانکا، لهستان
زاپیکانکا نوعی غذای خیابانی کشور لهستان است و به دلیل سادگی پخت و نان باگت لایه خمیری آن، از محبوبیت زیادی برخوردار است. سرو این پیتزای ساندویچی همواره با سس کچاپ تند همراه است که طعمی بسیااار دل پذیر دارد. وقتی به لهستان میروید بوی فوق العاده این پیتزا در خیابان نمیگذارد که شما به راحتی از این پیتزا بگذرید.
خاچاپوری، گرجستان
خاچاپوری ترکیبی ساده و لذیذ از نان و پنیر و بعضاً تخم‌مرغ است که آن را به یکی از غذاهای سنتی گرجی تبدیل کرده است. این میان وعده‌ی ساده و دوس داشتنی که آداب خاصی برای میل کردن دارد؛ به این گونه که باید در ابتدا گوشه‌های خمیر که به شکل قایق هستند را جدا کنید، سپس نان را به مواد میانی آغشته و میل کنید.به شما قول میدهم خوردن این غذا ب شما احساس خاص بودن را میدهد.
و در اینجا مقالات بهترین پیتزا های دنیا به پایان رسید و امیدواریم از این مقالات لذت برده باشید و حتما به دنبال امتحان کردن این پیتزاهای خوشمزه و بی نظیر بروید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر